خدمات اینستاگرام

فالوگرام بهترین راهکارها را بر اساس نیاز کسب و کار شما ارائه می دهد.

خدمات اینستاگرام کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی

فالوگرام  یک همراه همیشگی برای رشد و توسعه کسب و کارها در شبکه های اجتماعی بخوص اینستاگرام است.

مدیریت پیج های اینستاگرام

امنیت پیج های اینستاگرام

تولید محتوا پیج های اینستاگرام

برگزاری کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام

اهمیت اینستاگرام برای کسب و کارها

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب و پر مخاطب است که روزانه توسط میلیون ها کاربر ایرانی استفاده می شود.

شما نیز اگر به فکر رشد و پیشرفت کسب و کار خود هستید و می خواهید تحول بزرگی در فروش خود انجام دهید، ناچار به حضور مؤثر در این شبکه اجتماعی محبوب هستید. حضور پر رنگ شما در صفحات اینستاگرام، نام تجاریتان را برجسته کرده و روابط پایداری بین کاربران این برنامه و تجارت شما ایجاد می کند که این مهم در نهایت منجر به رشد مستمر کسب و کارتان در بلند مدت می شود.

حوزه های خدمات ما

فالوگرام خدمات گسترده ای در خصوص دیجیتال مارکتینگ ، رشد کسب و کارها و مشاوره های کسب و کار ارائه می کند.

تولید محتوا

ما با تولید محتوا با کیفیت و برای پیج های اینستاگرام و برند شما ، ، توجه کاربران را به محتوای تولیدی شما جلب می کنیم تولید محتو می تونه تولید پست و یا استوری به صورت عکس و یا فیلم صورت بپذیره تا به پیج های اینستاگرام و برند شما هویت ببخشه.

امنیت پیج اینستاگرام

هک کردن و دسترسی به پیج های اینستاگرام کار بسیار راحتی است. با کمی اطلاعات می توان به راحتی صفحات اینستا را از دسترس خارج نمود. پیج هایی که دنبال کننده های زیادی دارند همیشه در راس نفوذ هکر ها هستند. صاحبان این قبیل صفحات باید قبل از هر کاری به ایمن سازی حساب کاربری خود بپردازند.

مدیریت پیج های اینستاگرام

طراحی قالب و اضافه کردن لوگو و نام تجاری و گاهی اطلاعات تماس بر روی تصاویر و فیلم ها، ارسال پست ها به صورت استاندارد و با رعایت اصولی همچون هشتک گذاری و … تنها بخشی از مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام است

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

اگر به دنبال رشد سریع و افزایش مخاطب هستید با شرکت در کمپین های اینستاگرامی ما می توانید به هدف خود دستیابید.

بازگردانی پیج اینستاگرام

روزانه به دلایل مختلفی پیج های بسیاری از افراد مورد حمله هکر ها قرار میگیرد و پیج از دسترس صاحبان اصلی آنها خارج میگردد. فالوگرام با چندین سال سابقه درخشان در حوزه اینستاگرام به عنوان مجری بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام در ایران شناخته می شود.

تبلیغات در صفحات تأثیرگذار

اگر به دنبال رشد سریع پیج کاری خود هستید، از تبلیغات در صفحات تأثیر گذار غافل نشوید. با استفاده از این نوع تبلیغات می توانید برند، محصولات و خدمات خود را به چشم هزاران نفر برسانید و ضمن افزایش اعتبار و شکل گیری برندینگ، مشتریان زیادی را به سمت پیج خود روانه کنید.

تماس با کارشناسان ما

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.